Магія Різдвяних свят від Солгар і Таємної аптеки

    Грудень 2023 р. Цікаве завершення осіннього  навчального семестру у викладачів ЛМА імені Андрея Крупинського. На запрошення компанії Солгар у інтерактивному музеї  „D.S. Таємна аптека” відбувся  незвичний захід – поєднання навчання, пізнання нового та участь у майстер-класі. Аура старовинної аптеки, екскурс у минулі сторіччя разом з помічником таємного аптекаря п. Анатолієм Гурином була цікавою та пізнавальною. Лекція регіонального представника компанії Солгар вітаміни Соломії Кецко на тему «Нутрієнтна підтримка з Солгар» викликала зацікавлення у присутніх і велику кількість запитань. Основний підсумок прослуханої лекції – здоров`я кожної людини потребує якісних, сучасних засобів з високим рівнем ефективності, таких як комплекси вітамінів «Куркумін», «Солгар №7», «Екстракт  Ехінацеї пурпурової» та інші.                              .

     Завершальним етапом зустрічі було емоційне задоволення від спілкування з митцем, майстром соломоплетіння п. Володимиром Мишолівським. Однією із традицій галицького Різдва є встановлення в кожній Родині солом’яного дідуха. Тим ціннішим є виготовлення символу Різдва самостійно. Кожний з нас отримав сушені злаки та трави, нитки, ножниці та вказівки п. Володимира. Під звуки колядок дуже скоро почали формуватися обриси майбутнього дідуха. Помагаючи один одному, невдовзі в кожного в руках вже був справжній Різдвяний Дідух! 

    Дякуємо всім організаторам заходу за запрошення, особливо Оксані Андріївні Городецькій, за оригінальний, пізнавальний захід.