ЛЕКЦІЯ ТА МАЙСТЕР-КЛАС НА ТЕМУ “РОЛЬ ЗУБНОГО ТЕХНІКА У ВІДДІЛЕННІ ЩЕЛЕПНО-ЛИЦЕВОЇ ХІРУРГІЇ І МЕТОДИ МІЖЩЕЛЕПНОЇ ФІКСАЦІЇ”

   20.02.2024 року у КЗВО ЛОР «Львівська медична академія імені Андрея Крупинського» доктор філософії, асистент кафедри щелепно-лицевої хірургії ЛНМУ ім. Данила Галицького Штибель Н.В. прочитав лекцію та провів практичне навчання у формі майстер-класу для здобувачів освіти ОПП «Стоматологія» та «Стоматологія ортопедична» Відділення №2. 

   Присутні викладачі циклової комісії стоматологічних дисциплін та здобувачі освіти прослухали лекцію на тему: «Міжщелепна фіксація: історія, сучасність, перспективи».

   Майстер-клас з накладання назубних фіксуючих шин та міжщелепного шинування проводився на практичних фантомах. Dсі учасники мали можливість попрактикуватися в здобутті продемонстрованих мануальних навичок.

  Колектив циклової комісії стоматологічних дисциплін та завідувачка Відділення №2 Задорецька О.Р. подякували нашим колегам з ЛНМУ ім. Данила Галицького та висловилb сподівання на подальшу співпрацю для підвищення рівня знань наших здобувачів.