Лекція-бесіда в рамках професійного лекторію

Завжди радіємо, коли започатковуємо щось нове!

26.02.2024 відбулась лекція-бесіда в рамках професійного лекторію, організована спільно Львівською обласною клінічною лікарнею

З вітальним словом до учасників зібрання звернулися в.о. генерального директора ЛОКЛ, Заслужений лікар України М. М. Гичка та в.о. ректора КЗВО ЛОР «Львівська медична академія імені Андрея Крупинського», професор Ю.Я.Кривко.

Отож, трохи забіжимо наперед і підсумуємо, було цікаво і пізнавально, усе вдалося.

Фахова платформа для студентів – це добра ідея. Такі лекції допоможуть почерпнути нові знання та отримати розуміння тієї чи іншої складової здоровʼя породіллі та новонародженої дитини від професійних лікарів-практиків нашого пологового будинку. Цього разу ми акцентували на таких складових: «Дистрес плода під час вагітності та пологів» (лектор, кандидат медичних наук, лікар-акушер гінеколог, викладач-сумісник кафедри клінічного медсестринства акушерства та гінекології Б. Я. Грицишин,), «Первинна реанімація та післяреанімаційна допомога новонародженим» (лекторка, тренерка проєкту USAID ефективні перинатальні технології, лікарка-неонатологиня Л.О. Комарницька) та «Епідеміологічний контроль» (лекторка, завідувачка відділу епідеміологічного контролю ЛОКЛ, лікарка-епідеміологиня Т.В. Чорній).

Майбутні сестри/брати медичні, акушерки та акушери з цікавістю слухали доповіді та брали активну участь в обговоренні тем. Адже, знання важливі, коли йдеться про життя. Не менш важливою є і робота у команді

Ми готові ділитися нашим досвідом і знаннями й надалі. Такі лекції плануємо проводити періодично. Уже незабаром і підписання меморандуму про співпрацю між нашою Академією та багатопрофільною Львівською обласною клінічною лікарнею.

Дякуємо нашим захисникам та захисницям за кожен день та за можливість працювати!