Лабораторні інформаційні системи як вимога часу достовірності результату

25.09.2020р. у “Львівській медичній академії ім. Андрея Крупинського”було проведено науковий семінар на тему “Лабораторні інформаційні системи як вимога часу достовірності результату” завідувачем кафедри “Лабораторної медицини” Федорович У.М. та викладачем Менів Н.П. к.техн.н., доц. Березовською І.Б., застосовуючи інструменти голосового вводу для студентів з вадами слуху.         Запрошені вчителі та учні Львівської спеціальної школи-інтернату “Марії Покрови” для глухих дітей: Жук Ірина Євгенівна – вчитель з індивідуальної роботи, Світоч Світлана Веніамінівна – вчитель хімії та зарубіжної літератури, учениці 10 класу Лунич Юліана і Комарницька Аліна. Випускники школи стають студентами нашого закладу, мотивуючись такими науковими та методичними семінарами.