Круглий стіл з ОПП «Лабораторна діагностика»

На кафедрі лабораторної медицини КЗВО “Львівська медична Академія імені Андрея Крупинського відбувся круглий стіл з обговорення освітньо-професійних програм (ОПП) «Лабораторна діагностика» за спеціальністю 224 Технології медичної діагностики та лікування з підготовки фахівців освітньо-професійного ступеня «бакалавр».  Робочою групою у складі:

• Кривко Юрій Ярославович – ректор КЗВО ЛОР «Львівська медична академія імені Андрея Крупинського», доктор медичних наук, професор.
  • Сойка Лариса Дмитрівна – проректор з навчальної роботи, кандидат хімічних наук.
  • Федорович Уляна Михайлівна завідувач кафедри лабораторної медицини, Заслужений працівник освіти України, відмінник освіти України, кваліфікаційна категорія – спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання – викладач-методист.
  • Федечко Йосип Михайлович – кандидат медичних наук, доцент кафедри лабораторної медицини.
  • Любінська Орися Іванівна – кандидат педагогічних наук, кваліфікаційна категорія – спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання – викладач-методист.
  • Нечипор Наталія Олександрівна – методист Академії, кваліфікаційна категорія – спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання – викладач-методист.
  • Смачило Іванна Семенівна – Заслужений працівник освіти України,

викладач вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист.

• Сидор Оксана Кирилівна – викладач, кваліфікаційна категорія – спеціаліст вищої категорії.
  • Древко І.В. – викладач, кваліфікаційна категорія – спеціаліст вищої категорії.
  • Батицька Вікторія здобувач освітньо-професійного ступеня «бакалавр» ОПП Лабораторна діагностика.
  • Лещишин Тетяна Ярославівна випускниця освітньо-професійного ступеня «бакалавр» ОПП Лабораторна діагностика, фельдшер-лаборант ПП “МеДіС”.
  • Лаповець Любов Євгенівна – доктор медичних наук, академік АНВО в Україні, завідувач кафедри клінічної лабораторної діагностики ФПДО Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького» розроблено освітньо-професійну програму «Лабораторна діагностика» за спеціальністю 224 Технології медичної діагностики та лікування з підготовки фахівців освітньо-професійного ступеня «бакалавр» під керівництвом гаранта освітньої програми кандидата педагогічних наук Любінської Орисі Іванівни.

На засідання були запрошені:

Блажівська Романа Федорівна завідувач клініко-діагностичною лабораторією Львівської обласної клінічної лікарні, експертка  департаменту ОЗ із лабораторної діагностики;

Лещишин Тетяна Ярославівна випускниця освітньо-професійного ступеня «бакалавр» ОПП Лабораторна діагностика, фельдшер-лаборант ПП “МеДіС”;

Дякую усім за плідну працю! Завідувач кафедри лабораторної медицини – Федорович Уляна Михайлівна.