27 жовтня 2023 року відбулася ІV Регіональній науково-практичній конференції (заочна форма): «Стратегія розвитку вищої медсестринської освіти». Дана науково-практична конференція була приурочена до 250 річчю КЗВО ЛОР «Львівська медична академія імені Андрея Крупинського».

У збірник друкованих наукових праць конференцій увійшло 4 секції:
    Теоретична медицина: сучасні пріоритети розвитку новітніх форм навчання.
    Клінічне медсестринство та медицина.
    Фармацевтичні науки та інтерактивно-інноваційні форми навчання.
    Стоматологічні науки та інтерактивно-інноваційні форми навчання. Участь у конференції прийняли науково-педагогічні, педагогічні працівники, студенти ЗВО : 1. Львівської медичної академії імені Андрея Крупинського, 2. Івано-Франківського національного медичного університету, 3.Національниого університету “Львівська політехніка”, 4. Самбірського фахового коледжу.

Дякуємо за вашу участь та співпрацю в конференції !!! Разом до перемоги!

Стратегія розвитку вищої медсестринської освіти