Інфекційний контроль. Антибіотикорезистентність як глобальна проблема сьогодення та способи її подолання. Роль фармацевта

     Інфекційний контроль. Антибіотикорезистентність як глобальна проблема сьогодення та способи її подолання. Роль фармацевта.

     26 жовтня 2022 р. відбулася онлайн-зустріч студентів фармацевтів з генеральною директоркою Львівського обласного центру контролю і профілактики хвороб МОЗ України, експертом департаменту охорони здоров’я ЛОДА з епідеміології, лікарем епідеміологом-інфекціоністом Наталією Іванченко (Тімко).  

    Метою заходу було залучити до продуктивної та конструктивної дискусії здобувачів освіти стосовно важливості отриманих ними знань і вмінь у майбутній професії на прикладі розглянутої тематики: «Інфекційний контроль. Антибіотикорезистентність як глобальна проблема сьогодення та способи її подолання. Роль фармацевта».

    У доповіді розглянуто питання статистики найпоширеніших захворювань в області та про важливість проведення профілактичних заходів. Крім цього, особливу увагу було приділено темі антибіотикорезистентності до основних збудників інфекційних захворювань як однієї з найбільших проблем сучасної медицини.  

    Наголошено, що фахівець фармакологічної галузі повинен тримати фокус уваги на проблемах, які стосуються покращення громадського здоров`я, а саме: розробка нових препаратів та ефективного впровадження їх у практичну медицину; розвиток фармацевтичної науки й освіти; активізація вирішення завдань оптової та роздрібної реалізації ліків.

    Захід був проведений у форматі інтерактиву. Також були обговорені й питання потреб ринку праці працевлаштування фахівців спеціальності 226 Фармація, промислова фармація.

    Кафедра фармації висловлює усім учасникам онлайн-зустрічі щиру вдячність за співпрацю, активну позицію та підтримку модернізації освіти у спеціальності 226 Фармація, промислова фармація.

Інфекційний контроль

Інфекційний контроль

Інфекційний контроль

Інфекційний контроль