25–27 травня 2023 року викладачі кафедри лабораторної медицини Федорович У.М. та Менів Н.П. прийняли участь у медичному форумі  «Інфекційні захворювання — виклики сьогодення. Сучасні аспекти клініки, діагностики, лікування та профілактики», в рамках якого прозвучала:

• науково-практична конференція «Інфекційні захворювання — виклики сьогодення. Сучасні аспекти клініки, діагностики, лікування та профілактики»;
  • майстер-класи;
  • сателітний симпозіум «Сучасна діагностика та лікування інфекційних захворюваннях».

ОРГАНІЗАТОРИ:

Національна академія медичних наук України

Міністерство охорони здоров’я України

Міністерство науки та освіти України

ДУ «Інститут мікробіології та імунології ім. І. І. Мечникова НАМН України»

Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут»

Харківський національний університет імені В.Н.КАРАЗІНА

ТОВ «Юстон Інфо»

ТОВ «ІВЕНТІКА»

МОДЕРАТОРИ ЗАХОДУ:

Мінухін Валерій Володимирович, д.мед.н., професор, завідувач кафедри клінічної імунології та мікробіології ХМАПО, директор ДУ «Інститут мікробіології та імунології ім. І.І. Мечникова НАМН України».

Курченко Андрій Ігорович, дд.мед.н., професор, завідувач кафедри імунології та алергології з секцією медичної генетики НМУ імені О.О. Богомольця, віце-президент ВГО «УТІАІФ».

Дякуємо усім за безперервний професійний розвиток!