І Студентська олімпіада «Фармація: від Академії до Аптеки» за підтримки мережі аптек «D.S.»

У Львівській медичній академії імені Андрея Крупинського відбулася

І Студентська олімпіада «Фармація: від Академії до Аптеки»  за підтримки мережі аптек «D.S.».

Здобувачам освіти 2-го курсу спеціальності «Фармація, промислова фармація»  було запропоновано  перевірити свої знання  у три етапи:  перший – теоретичний, наступний – складання ситуативних завдань щодо пільгових рецептів і відпуску препаратів з контрольованими речовинами; та написання есе на тему:”Характеристика аптечного середовища свого місця проживання”.

До складу журі входили провідні викладачі кафедри Фармації та представники мережі аптек «D.S.», а саме: керівниця з навчання і розвитку персоналу Оксана Городецька та її заступниця Ірина Іваненко-Лапан.

Високий рівень підготовки усіх учасників  та їх знань  відзначили  члени  поважного журі.

Здобувачів освіти нагородили  Сертифікатами,  які засвідчили їх участь в олімпіаді, а Сергій Лозинський,  операційний директор мережі аптек «D.S.» запросив пройти стажування у  аптеках «D.S», як  найкращого місця для здобуття свого першого професійного досвіду і вручив Дипломи та грошові винагороди від компанії Марії Бабляк , Іванні Мись та Оксані Яремчук, переможницям Олімпіади.

Нехай ця перемога стане початком ще більших нових досягнень.

Дякуємо нашим захисникам і Перемоги нам усім!!!