ХІУ Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Т.Шевченка

25 листопада у Львівському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбувся другий (обласний) етап XIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

У заході взяли участь 73 учасники – студенти закладів фахової передвищої, вищої освіти та курсанти закладів вищої освіти області. Студенти КЗВО ЛОР «Львівська медична академія імені Андрея Крупинського» Дитинишин Марія, Смий Тетяна (керівник Москалюк І.Р.), Корпало Софія (керівник Гасюк Г.Г.) взяли участь у Конкурсі.

Переможцем обласного етапу стала Корпало Софія ( Диплом ІІ ступеня), студентка групи 2МСф3

Вітаємо зі заслуженою перемогою!. Перемоги, мирного неба, натхнення, творчості і позитиву кожен день!

Низький уклін та велика подяка ЗСУ

#Рухаємося _до_Перемоги