ХХІ Міжнародний стоматологічний форум

     25 жовтня 2023 року здобувачі освіти відділення №2, що навчаються на спеціальності 221 Стоматологія, ОПП «Стоматологія» та ОПП «Стоматологія ортопедична», з завідувачем відділення №2 Задорецькою О.Р. та викладачами циклової комісії стоматологічних дисциплін Войтюк О.О., Тісновець І.І. та Конюхом Р.І. відвідали ХХІ Міжнародний стоматологічний форум, що проводиться 25-27 жовтня 2023 року у Львівському палаці мистецтв на вулиці Миколи Коперника 17.

     У рамках форуму здобувачі відвідали міжнародну стоматологічну виставку «Дентал-Україна», на якій було представлено сучасне обладнання, інструментарій, матеріали і засоби для проведення профілактики та лікування стоматологічних захворювань. Проводились тематичні лекції, презентації, майстер-класи та тренінги.

     Наші майбутні гігієністи зубні та техніки зубні отримали багато нових знань та ідей, нових вражень і знайомств зі старшими колегами та ознайомились з широким спектром новинок стоматологічного ринку надання послуг.

     Відвідуючи такі заходи, здобувачі освіти мають можливість ще на етапі навчання зануритись у цікавий та багатогранний світ практичної стоматології.