Халавка Оксана Анатоліївна

Халавка Оксана Анатоліївна

викладач, голова обласного методичного об’єднання викладачів іноземних мов закладів фахової передвищої освіти.

Категорія: спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист.

Освіта:

Львівський державний університет імені Івана Франка, 1992р., іноземні мови, філолог, викладач французької мови. 

Сфера наукових досліджень:

упровадження інформаційних технологій у викладанні іноземної мови, комунікативний аспект у викладанні професійної іноземної мови, мотиваційні підходи у викладанні іноземної мови медикам.

Публікації:

  1. Методичні рекомендації до практичних занять з дисципліни «Іноземна мова (за професійним спрямуванням) англійська мова» для спеціальності 221 Стоматологія спеціалізації Стоматологія ортопедична освітній ступінь молодший бакалавр. Розділ «Академічна та професійно-ситуативна комунікація»-2020. 60 с.
  2. Методичні рекомендації до практичних занять з дисципліни «Іноземна мова (за професійним спрямуванням) англійська мова» для спеціальності 221 Стоматологія спеціалізації Стоматологія ортопедична освітній ступінь молодший бакалавр Розділ «Захворювання порожнини рота і зубів та засоби їх лікування»-2020, 114с.
  3. Методичні рекомендації до практичних занять з дисципліни «Іноземна мова (за професійним спрямуванням) англійська мова» для спеціальності 221 Стоматологія спеціалізації Стоматологія ортопедична освітній ступінь молодший бакалавр Розділ «Основи здоров’я зубів»-2020,127с.
  4. Методичні рекомендації до практичних занять з дисципліни «Іноземна мова (за професійним спрямуванням) англійська мова» для спеціальності 223 Медсестринство спеціалізації Сестринська справа (вади зору) освітній ступінь молодший бакалавр Розділ «Академічна та професійно-ситуативна комунікація»-2020, 32с.
  5. Методичні рекомендації до практичних занять з дисципліни «Іноземна мова (за професійним спрямуванням) англійська мова» для спеціальності 223 Медсестринство спеціалізації Сестринська справа (вади зору) освітній ступінь молодший бакалавр Розділ «Види та методи масажу»-2020, 49с.