Група рівних: новий формат безперервного професійного розвитку

Хочемо поділитись радісною новиною(happy) Завдячуючи Україно – Швейцарському проєкту в Академії стартували три Групи рівних (фасилітаторки -науково – педагогічні працівники Академії Роксолана Неділько, Наталя Костерева та Наталя Рудакова).
До нового формату БПР долучилось 45 медичних професіоналів – освітян з різних регіонів України (фахові медичні коледжі Самбора, Києва, Львова, Івано-Франківська)
На зустріч були запрошені стейкхолдери: Андрій Базелевич (президент Світової Федерації Українського Лікарського Товариства, доктор медичних наук, професор Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького) та Олександра Палагіцька ( Член експертної Робочої групи: Компетенції надавачів медичної допомоги на первинці, Проєкт “Розвиток медичної освіти”, Заступник головного лікаря з медсестринства Дитячого центру здоров’я ім. Анни Мазуренко, викладачка ЛМА), які привітали освітян та поділились своїм досвідом.
Дякуємо усім учасникам за початок плідної праці та активну участь.
Зростаймо разом!!!!!!