Формування стратегії роботи в умовах війни

Студенти та викладачі Львівської медичної академії імені Андрея Крупинського були учасниками Національного конгресу з мультидисциплінарної реабілітації: “Формування стратегії роботи в умовах війни”, який відбувся 24-25 листопада 2023 року.

Наталя Рудакова, викладачка Академії, виступила з  доповіддю:  “Впровадження медсестринської програми в реабілітацію”.  Активною учасницею Конгресу стала магістрантка Академії, медична сестра Центру реабілітації та реконструктивної хірургії Superhumans, Юлія Юрцунь.

А представники студентського самоврядування Пекар Марія, Ірина Богуславська, Вікторія Ярошенко, Єлманова Аня, Вероніка Ярошенко, Травнікова Соломія, як волонтери мали можливість долучитися до професійної спільноти системи реабілітації, прослухали доповіді, наочно ознайомилися з роботою спеціалістів у сфері реабілітації впродовж воркшопів та майстер- класів.

Даний Конгрес ще раз підтвердив, що сестри та брати медичні  є важливими членами реабілітаційної команди.