Марофонний діалог – Формування фахових компетентностей сестри/брата медичних – бачення стейкхолдерів

За підтримки Україно – Швейцарського проєкту «Розвиток медичної освіти» відбувся марафонний діалог на тему: «Формування фахових компетентностей сестри/брата медичних – бачення стейкхолдерів» у якому прийняли участь Катерина Балабанова – очільниця Державної установи “Центр розвитку медсестринства Міністерства охорони здоров’я України”, Ірина Шевчук – президент Львівської обласної Асоціації медичних сестер, заступник комісії з питань охорони здоров’я Громадської ради при Львівській ОДА, Зоряна Сльота – медична сестра Центру хірургії у Манхетені, штату Нью-Йорк, США та 10 заступників директорів ЗОЗ з питань медсестринства України. Ініціатори проведення марафону – ректор Академії, професор Юрій Кривко та колектив кафедри внутрішньої медицини та управління охороною здоров’я на чолі із завідувачкою кафедри, кан.держ.упр. Роксоланою Неділько.