Старостою академічної групи є представник деканату та Студентської ради з організації навчального процесу в академічній групі. Староста відповідає за участь групи у всіх важливих заходах, організованих ректоратом, деканатом та Радою студентів або від їх імені.

Староста призначається відповідно до розпорядження декана. Студенти академічної групи пропонують список кандидатів. Список повинен затвердити куратор групи та голова студентського самоврядування факультету. Помічник старости також затверджується деканатом.

Староста повинен бути одним з найкращих студентів групи, які мають хороші манери. Студенти повинні поважати староста і покладатися на нього. Староста – це відповідальна людина, хороший організатор.

Керівник  академічної групи повинен допомагати студентам працювати, як одна команда, організовувати навчальний процес, контактувати з батьками студента, якщо у студента є якісь проблеми, які потрібно вирішити. Куратором академічної групи може бути викладач, який має надзвичайні педагогічні навички, позитивний вплив на студентів, є хорошим організатором.

Старости груп 2023-2024 н.р