Екскурсія в лабораторний центр “Сінево”

11 та 19 жовтня 2023 року студенти 2 та 3го курсів, факультету №2, груп ІІ ЛД-11, ІІІ ЛДф-1 разом із викладачами кафедри лабораторної медицини Двулят-Лешневською І. С. та Менів Н. П. відвідали лабораторний центр “Сінево”, який знаходиться на вул. Коновальця, 33.

Проводила екскурсію завідувачка лабораторією Малиновська Галина Андріївна, яка лаконічно та максимально інформативно пояснювала та показувала усе наочно, демонструвала роботу на найновітньому обладнанні та апаратурі усіх підрозділів лабораторії.

По закінченню захоплюючої мандрівки студенти отримали приємні подарунки від “Сінево”. Щиро дякуємо за теплий прийом усім працівникам лабораторного центру, які люб’язно поділились своїм досвідом із майбутнім поколінням!