Eкскурсія в лабораторію МеДіС

     Сучасні технології в освіті покликані зробити навчальний процес цілком керованим. При тому  враховуються індивідуальні відмінності щодо способів і стилів навчання. Кожен викладач має попередньо для себе спроектувати структуру навчально-виховного процесу, а потім послідовно його реалізувати. Викладачі кафедри лабораторної медицини застосовують модель проектного навчання – навчально-пізнавальну діяльність студентів, яка здійснюється у вигляді фільмів, екскурсій

     14 грудня 2021 року студенти спеціальності 224 технології медичної діагностики та лікування та спеціальності 223 медсестринство (групи ІЛД21, ІІІЛД21, ІІІМС13)  Львівської медичної академії імені Андрея  Крупинського  під керівництвом викладача кафедри лабораторної медицини Сидор Оксани Кирилівни мали чудову нагоду побувати на пізнавальній екскурсії  у лабораторії  МеДіС.

     Просторі лабораторії, сучасна апаратура, цікаво проведена екскурсія від забору матеріалу до видачі результатів справили захоплююче враження для майбутніх лаборантів та медичних сестер. На завершення екскурсії студенти та представники лабораторії мали гарний зворотній зв’язок, а студенти ще й отримали пропозицію майбутнього працевлаштування.

    Дякуємо колективу лабораторії МеДіС за запрошення, чудове проектне  навчання  (екскурсію) та сподіваємось на подальшу співпрацю! 

    «Хто добре діагностує – той добре лікує!»