Дослідження мікробіоти рук людини та вплив на неї мила та дезінфектантів

12.11.21 р., о 11.00 год. на кафедрі лабораторної медицини відбулося засідання наукового студентського товариства «Лабораторна діагностика» на тему:  “Дослідження мікробіоти рук людини та вплив на неї мила та дезінфектантів”. Організували засідання керівник товариства Менів Н.П. та викладач Двулят-Лешневська І.С.

З мультимедійними доповідями виступили студенти групи ІІЛД11 Винницька Христина, Медик Зоряна та ІІІЛД21 Жемелко Олена, Васько Юлія, Стецура Наталія, Угрин Мар’яна. Учасники підготували цікавий та інформативний матеріал в яких висвітлені питання щодо нормальної мікробіоти  рук людини, переваги та недоліки використання рідкого та твердого мила, застосування дезінфектантів та основи санітарно-бактеріологічного дослідження змивів з рук. Засідання було цікавим та пройшло у невимушеній та креативній атмосфері.