День української писемності та мови

9 листопада о 10 год. 2021 року у День української писемності та мови науково-педагогічні працівники кафедри соціально-гуманітарних дисциплін та залучені викладачами здобувачі вищої освіти – студенти писали Радіодиктант національної єдності – 2021. Його надиктував письменник Юрій Андрухович під назвою «Слідом за памяттю».

Всеукраїнський диктант єдності пишуть щорічно. В цей день в Україні відзначається важливе національне свято, яке вперше було встановлене в 1997 році. Таким чином українці відзначають два свята : День вшанування Нестора Літописця -послідовника творців словянської писемності Кирила і Мефодія – і День української писемності та мови.

Це дуже гарний виховний захід на державному рівні у повазі до національної мови та культури.  Викладачі і студенти мали змогу ще раз перевірити свої знання в українській мові.

День української писемності та мови