Де є любов- там є життя

23.04.2024 року студенти і викладачі Львівської медичної академії імені Андрея Крупинського мали чудову можливість відвідати Львівську обласну філармонію імені Мирослава Скорика, де насолодилися неймовірною вокальною програмою “Де є любов, там є життя”. Цей концерт залишив у нас незабутні враження.

Програма включала виступи талановитих українських вокалістів. Їхні голоси вражали своїм діапазоном, емоційністю та виразністю. Студенти та викладачі були зачаровані їхнім талантом та майстерністю. Репертуар програми був підібраний зі смаком і різноманітністю. Ми почули композиції, які торкалися тем кохання, життя, втрати та надії. Це був вечір, сповнений красивої музики, талановитих виконавців і щирих емоцій. Ми щиро рекомендуємо цей концерт всім, хто цінує мистецтво вокалу та хоче отримати заряд позитивних емоцій.

Дякуємо організаторам за те, що вони подарували нам цю чудову можливість!