Академічна мобільність викладачів закладів вищої освіти

У рамках академічної мобільності викладачів закладів вищої освіти, для студентів фармацевтичного напрямку, що здобувають освіту у Львівської медичної академії ім. А. Крупницького, за запрошенням професора Цубанової Н.А., було проведено семінар, що складався із лекції та круглого столу “питання-відповідь” із завідувачкою кафедри загальної та клінічної фармації Дніпровського державного медичного університету, д.фарм.н. проф. Подплетнею Оленою Анатоліївною. Була прочитана лекція “Фармакологія системи дихання”. Також проведено круглий стіл питань та відповідей. Особливу увагу було приділено питанням “Як обрати оптимальний деконгестант, особливо для дитини? Який мукоактивний засіб можна рекомендувати як при сухому так і привологому кашлі?” та інші.

Значний інтерес та висока активність студенів є мотивацією для викладачів кафедри фармації і далі проводити такі навчальні форуми.

Особлива подяка проф. Подплетні Олені Анатоліївні, за представлений важливий навчальний матеріал, цікаве та інтерактивне подання і за згоду прийняти участь у семінарі для студентів фармацевтичного напрямку, що здобувають освіту у Львівської медичної академії ім. А.Крупницького.

Академічна-мобільність-викладачів-закладів-вищої-освіти

Академічна мобільність викладачів закладів вищої освіти