Адаптація студентів до навчання у сучасних реаліях

27 вересня 2023року викладач циклової комісії стоматологічних дисциплін Відділення №2 Світлана Назар провела онлайн виховний захід для усіх груп відділення «Адаптація студентів до навчання у сучасних реаліях». На захід був запрошений практичний психолог Юрій Назар, який дав вичерпні та професійні відповіді на актуальні питання здобувачів освіти з метою покращення їх психологічного стану в процесі адаптації до навчально процесу та комунікації в навчальному закладі.

Метою другої зустрічі було ознайомлення здобувачів освіти нового набору з організацією роботи студенського самоврядування. Голова студентського самоврядування Роксолана Мочурад розповіла про роботу, яка ведеться в стінах Академії представниками самоврядування та запросила усіх бажаючих долучатись з їх новими креативними ідеями, пропозиціями та проектами.