9.12.2020 Засідання кафедри дистанційно

9 грудня 2020 року завідувачем кафедри Лабораторної медицини Федорович Уляною Михайлівною проведено засідання кафедри дистанційно. Було затверджено екзаменаційні білети з навчальних дисциплін, які розроблені викладачами кафедри; проведено звіт викладача кафедри Різун Г.М. про підвищення кваліфікації; обговорено питання про написання рецензій на створені освітні програми; питання організації проведення заліків та екзаменів; про навчально-методичне забезпечення викладачами кафедри освітнього процесу; про стан успішності з дисциплін, закріплених за кафедрою; про оформлення силабусів з навчальних дисциплін для студентів Академії на другий семестр; проведено звіт завідувача кафедри за перший семестр та обговорено звіти викладачів за перший семестр.

9-12-20 для сайту кафедри