4.11 2020 Засідання кафедри дистанційно

4 листопада 2020 року завідувачем кафедри Лабораторної медицини Федорович Уляною Михайлівною проведено засідання кафедри дистанційно. Було обговорено наукові результати в діяльності викладачів кафедри, підготовка тестів для екзаменаційних білетів, питання про належне оформлення та ведення робочої документації (навчальні журнали та з техніки безпеки), а також питання професійної активності викладачів кафедри, підготовка до методичного та наукового семінарів кафедри. У питанні різне – доведено до відома викладачів рішення методичної ради, методи забезпечення освітнього процесу та стиль викладання у дистанційній формі навчання, ознайомлено з Листом МОН №1/9-609 від 02 листопада 2020 року “Щодо організації дистанційного навчання”.

4.11-2020-Засідання-кафедри-дистанційно