31 січня 2024 року засідання Вченої ради

31 січня 2024 року відбулося чергове засідання Вченої ради, яке розпочав Голова, доктор медичних наук, професор, академік НАН ВО України, Кривко Юрій Ярославович із вручення атестатів вченого звання доцента Ларисі СОЙЦІ, Наталії ДУБ, Оресті КЛОНЦАК. Юрій КРИВКО вручив подяки: Віталію НАУМЕНКУ за сумлінне ставлення до виконання покладених обов’язків з питань цивільного захисту та особистий внесок у розвиток стану цивільного захисту населення; Наталії ДУБ, Ользі ЗАДОРЕЦЬКІЙ, Орисі ЛЮБІНСЬКІЙ, Наталії НЕЧИПОР, Оксані СИДОР за бездоганну працю та вагомий внесок у розроблення стандартів фахової передвищої освіти.

Відповідно до порядку денного про результати проведення атестації здобувачів вищої освіти освітнього ступеня бакалавр та здобувачів фахової передвищої освіти освітньо-професійного ступеня фаховий молодший бакалавр доповіли голови екзаменаційних комісій.

Декани факультетів (Уляна БЕЗКОРОВАЙНА, Наталія ДУБ) та завідувачі відділень (Олександра АНДРЕЙКО, Ольга ЗАДОРЕЦЬКА) повідомили про адаптацію студентів першокурсників до освітнього процесу. Позитивну оцінку адаптації студентів дала проректор з виховної роботи, кандидат наук з державного управлінні, доцент Наталія ЮРИСТОВСЬКА.

Про моніторинг та перегляд освітньо-професійних програм у 2023/2024 н.р. доповіла проректор з навчальної роботи, кандидат хімічних наук, доцент Лариса СОЙКА.

Методичну роботу на кафедрі психічного та фізичного здоров’я вивчали та доповідали: завідувач кафедри, кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент Микола КОСТЬ та завідувач навчально-методичної частини, кандидат філософських наук, доцент Володимир ФЕДОРИК.

Вчена рада прийняла ухвали з цих питань.

Відбулося присвоєння вченого звання доцента кафедри внутрішньої медицини та управління охороною здоров’я кандидатові наук з державного управління Уляні БЕЗКОРОВАЙНІЙ та кандидатові наук з державного управління Роксолані НЕДІЛЬКО.