29 листопада 2023 року засідання Вченої ради

29 листопада 2023 року на черговому засіданні Вченої ради відбулося традиційне звітування в.о. ректора Львівської медичної академії імені Андрея Крупинського, доктора медичних наук, професора, академіка НАН ВО України Кривка Юрія Ярославович.

Юрій Кривко схарактеризував роботу всіх структурних підрозділів Академії. Зробив порівняльний аналіз прийому здобувачів освіти на всіх спеціальностях та рівнях підготовки.

Незважаючи на те, що організація освітнього процесу проходить у воєнний час, усі виклики долаємо.

Студенти проходили практику в закладах охорони здоров’я м. Львова та Львівської області.

Успішно та результативно працює Центр медичної симуляції, у якому проходять заняття і тренінги. У січні 2023 року на базі тренінгового центру по догляду за пацієнтом проводилися тренінги для міжнародного проєкту PROJECT HOPE за підтримки USAID для соціальних працівників, сестер/братів медичних по догляду за пацієнтом.

Впроваджено освітню програму, цикли тематичного удосконалення та спеціалізації «Сестринська справа» у сфері післядипломної освіти для фахівців за спеціальністю 223 Медсестринство галузі знань 22 Охорона здоров’я. Академія є офіційним провайдером заходів безперервного професійного розвитку лікарів та медичних сестер.

Наукова робота в Академії – на належному рівні. Кожна кафедра працює над науковим дослідженням. Покращилася видавнича діяльність у наукометричних базах Scopus, Web of Science, а також збільшилися публікації у фахових і міжнародних виданнях. Рада молодих учених бере активну участь у регіональних зустрічах, щомісячних засіданнях Спілки Ради молодих учених.

Виховна робота завжди була невід’ємною складовою освітнього процесу, а зараз, в умовах військової агресії рф проти України, її важливість складно переоцінити. В Академії працює понад 50 керівників академічних груп. Дві студентки Академії відзначені іменними обласними преміями облдержадміністрації та обласної ради імені В’ячеслава Чорновола.

Академія ввійшла в другу фазу Україно-швейцарського проєкту «Розвиток медичної освіти».

У серпні 2023 р. підписано договір між Академією та ФОП Асоян Емма Шаваршівна «Про співпрацю у здійсненні набору іноземних громадян на навчання» (з числа громадян Китайської Народної Республіки) й укладено угоду про співпрацю між Академією та партнерською організацією ТАЙЧЖОУ Цзя Ань (Taizhou JIA ANG culture communication co., Ltd).

Щодо фінансово-економічної діяльності, то кошторисні призначення 2023 р. у порівнянні з 2022 р. зросли на понад 3 млн. 230 тис. грн. Заплановано та виконано ряд робіт: встановлено у спортзалі тепловентелятори; відремонтовано коридор і гардеробну спортзалу; створено нові кабінети з реконструкцією парт та виготовленням меблів на 3-у та 4-у поверхах; проводяться підготовчі роботи із заміни електрики, труб тепломережі, реконструкція котельні тощо.