28 лютого 2024 року засідання Вченої ради

28 лютого 2024 року відбулося чергове засідання Вченої ради КЗВО ЛОР «Львівська медична академія імені Андрея Крупинського», яке розпочав Голова Вченої ради, в.о. ректора, академік НАН ВО України, професор Юрій КРИВКО.

Відповідно до порядку денного головний бухгалтер Академії Оксана СОХАНЬ доповіла про фінансову діяльність у 2023 році. В.о. ректора Юрій КРИВКО висловив вдячність працівникам бухгалтерії за добру та злагоджену роботу в нелегкий для нас час.

Безперервний професійний розвиток викладачів кафедри лабораторної медицини вивчали та доповідали: завідувач кафедри Уляна ФЕДОРОВИЧ і проректор з навчальної роботи, кандидат хімічних наук, доцент Лариса СОЙКА. Було прийнято ухвалу з цього питання.

Вчена рада рекомендувала до видання Збірник наукових доповідей III Всеукраїнської науково-практичної конференції «Актуальні питання запровадження інтерактивно-інноваційних форм навчання у ЗВО медичного профілю» та навчальний посібник «Fluency in Medicine: A Student’s Guide to Medical English», співавтором якого є викладач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін, доктор філософії (Освіта/Педагогіка) Ірена ХМІЛЯР.

За сумлінну й плідну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток медичної освіти та з нагоди ювілею вручено Подяку кандидатові медичних наук, доцентові кафедри лабораторної медицини Йосипу ФЕДЕЧКУ.