28.11.2023 ХХІV Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика

Підсумки другого (обласного) етапу ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед студентів у 2023-2024 навчальному році. Цього року конкурс стартував у Миколаєві. Обласний етап відбувся 26  листопада у Львівському національному університеті імені Івана Франка, у якому взяли участь студенти зі всіх навчальних закладів Львівської області. Студенти КЗВО ЛОР «Львівська медична академія імені Андрея Крупинського» Панасюк Уляна (ІСОф) (керівник Москалюк І. Р.), Ладус Оксана (ІІ МСф-3), Злотнікова Вікторія (ІІ МСф-4 (керівник Гасюк Г.Г.) теж були учасниками Конкурсу.

Переможцем серед студентів закладів фахової передвищої освіти, Диплом І ступеня, стала ЗЛОТНІКОВА ВІКТОРІЯ – КЗВО ЛОР «Львівська медична академія імені Андрея Крупинського».