28.10.22р. відбулося чергове засідання кафедри

28.10.22р. відбулося чергове засідання кафедри, де були розглянуті наступні питання:

1. Затвердження тем магістерських досліджень та призначення наукових керівників для магістрантів І курсу.
  2. Обговорення наповнення е-НМК та онлайн системи MOODLE.
  3. Різне.

Цього року на кафедрі розпочали навчання вісім здобувачів вищої освіти за спеціальністю Медсестринство ОПП “Медсестринство” другого (магістерського) рівня освіти. Практично усі здобувачі освіти є практикуючими сестрами медичними і обирали теми своїх магістерських досліджень відповідно до профілю роботи. На засіданні кафедри магістранти мали змогу пояснити присутнім чому вони вибрали дану тематику досліджень та її актуальність. Також відбулось знайомство з науковими керівниками та спланували подальші спільні активності щодо початку магістерських досліджень.

28.10.22р. відбулося чергове засідання кафедри