28.01.2022. Засідання кафедри дистанційно

Відбулося чергове засідання кафедри фармації, на якому розглянуто питання покращення якості дистанційного навчання наших студентів. Обговорено результати анонімного анектування студентів з освітніх компонентів, вивчення яких завершилося в осінньому семестрі. Студенти відмітили високий професійний рівень викладацького складу, достатній обсяг матеріалів і його доступність на онлайн платформі. Прийнято рішення врахувати зауваження і пропозиції студентів та оновлювати навчальні матеріали.

Для покращення якості дистанційного навчання лекційні та практичні онлайн заняття рекомендовано проводити із використанням відеозапису системи moodle. Таким чином студенти будуть мати можливість не лише використовувати матеріали, якими наповнена дана система, а й в будь-який час вчерговий раз переглянути і прослухати лекційне чи практичне заняття, що значно покращить якість навчання.

28.01.2022. Засідання кафедри дистанційно

28.01.2022. Засідання кафедри дистанційно 28.01.2022. Засідання кафедри дистанційно 28.01.2022. Засідання кафедри дистанційно