27 березня 2024 року засідання Вченої ради

27 березня 2024 року відбулося чергове засідання Вченої ради КЗВО ЛОР «Львівська медична академія імені Андрея Крупинського», яке увійде в історію навчального закладу: вперше отримав атестат професора Іван КОРЧИНСЬКИЙ. Атестат доцента отримали: Уляна БЕЗКОРОВАЙНА, Світлана ЛОЗИНСЬКА, Роксолана НЕДІЛЬКО, Ігор ПАЛИГА.
За сумлінну працю, високий професіоналізм, зразкове виконання посадових обов’язків, вагомий внесок у розвиток медсестринської освіти та з нагоди ювілею нагороджено Подякою декана факультету 1, кандидата наук з державного управління, доцента Уляну БЕЗКОРОВАЙНУ.

Відповідно до порядку денного заслухано, обговорено та прийнято рішення з таких питань: «Практична підготовка студенів-медиків як невід’ємна складова освітнього процесу», «Удосконалення освітнього процесу за результатами акредитаційної експертизи ОПП «Фармація», «Пріоритетні напрямки роботи кафедри клінічного медсестринства, акушерства та гінекології», «Про стан наукових досліджень магістрів медсестринства».

Обговорено та затверджено нові Правила прийому та Положення щодо проведення виборів ректора Академії.