250-річчя Львівської медичної академії імені Андрея Крупинського

Вельмишановні студенти, працівники та випускники Львівської медичної академії імені Андрея Крупинського!
Для мене – це надзвичайно величний та знаковий день, оскільки я маю честь сьогодні вітати Вас, як ректор одного з найстаріших медичних навчальних закладів України, якому виповнюється 250 років.

Уся історія Академії свідчить про те, що вона була і залишається інституцією, де гуртувалися кращі і достойні медичні фахівці . А за чверть століття ще й зуміла сформувати свої автентичні традиції, утвердити їх та навчитися передавати з покоління до покоління.

Звичайно, активний розвиток медичної освіти в нашому закладі продовжився з прийняттям Незалежності України. На сьогоднішній день в Академії навчається понад 1200 студентів, які здобувають фах зі спеціальності: Сестринська справа, Лабораторна діагностика, Акушерська справа, Стоматологія, Стоматологія ортопедична, Фармація та післядипломна освіта. Студентів навчають понад 200 викладачів, з них: заслужені лікарі України, заслужені працівники охорони здоровʼя Украіни, заслужені працівники освіти України, професори, доценти, кандидати наук, старші наукові співробітники та викладачі-методисти. Академія й надалі продовжує розвиватися.Так, протягом крайніх пʼяти років ми запровадили нові медичні спеціальності, які потребує сучасна медицина, та впровадили в освітнє життя інноваційні форми і право для навчання іноземних студентів. Завершуємо ліцензійні та акредитаційні справи за спеціальностями бакалавр реабілітації, подологія, магістр фармації.

Наші випускники успішно працюють в закладах охорони здоров’я по всій Україні, де демонструють високий фаховий рівень. Академія має добрий імідж серед навчальних закладів як України, так і за кордоном.

З початком повномасштабного вторгнення агресора в Україну, наші випускники та викладачі проявили себе як справжні професіонали та воїни на лінії вогню. На превеликий жаль-окремі повернулися на щиті.

Ми повинні докладати зусиль, щоб і надалі зберігати наші традиції,якими пишаються викладачі і студенти. Це наша культура, наша історія, наша освіта та взаєморозуміння поколінь.

Ми ставимо перед собою завдання: працювати над новими ідеями, іти в ногу з часом, крокувати в оновленій реформованій системі охорони здоров’я. Бо саме тоді можливий динамічний розвиток нашої Академії.

Бажаю колективу та всій Україні Перемоги в цій жахливій, несправедливій війні. А також: творчого багатоліття, великих і світлих цілей, прагнень і досягнень, сміливих думок і справ.

Дякуємо ЗСУ!
   Слава Україні!