25 жовтня 2023 року засідання Вченої ради

25 жовтня 2023 року відбулося чергове засідання Вченої ради КЗВО ЛОР «Львівська медична академія імені Андрея Крупинського», яке відкрив Голова Вченої ради, в.о. ректора, академік НАН ВО України, професор Юрій Кривко.

За сумлінну й плідну працю, зразкове виконання посадових обов’язків, особисту ініціативу й самовідданість, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток медсестринської освіти нагороджено Грамотою викладача кафедри фундаментальних дисциплін Галину Фалик.

Відповідно до порядку денного з доповіддю на тему: «Компетентнісний підхід у навчанні на факультеті 2» виступила декан, кандидат наук з державного управління Наталія Дуб. Співдоповідач – проректор з навчальної роботи, кандидат хімічних наук Лариса Сойка.

Про формування soft-skills здобувачів вищої освіти на основі компетентнісного підходу доповіла декан факультету 1, кандидат наук з державного управління Уляна Безкоровайна.

Упровадження неформальної освіти викладачами кафедри внутрішньої медицини та охорони здоров’я вивчали та доповідали: завідувач кафедри внутрішньої медицини та управління охороною здоров’я, кандидат наук з державного управління Роксолана Неділько та завідувач навчально-методичної частини, кандидат філософських наук, доцент Володимир Федорик.

Вчена рада прийняла ухвали з цих питань.

Відбулося присвоєння вченого звання доцента кафедри внутрішньої медицини та управління охороною здоров’я кандидатові наук з державного управління Наталії Дуб.

У питанні «Різне» обговорено та схвалено Освітню програму «Сестринська справа» у сфері післядипломної освіти й рекомендовано збірник тез IV Регіональної наукової конференції «Стратегія розвитку вищої мед сестринської освіти» до електронного видання.

Про нагородження в.о. ректора Академії, академіка НАН ВО України, професора Юрія Кривка та викладачів Роксолани Неділько та Романа Ліщука нагрудними знаками (медалями) «За сприяння війську» від Головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного повідомила Вчений секретар Галина Германович.