24 квітня 2024 року засідання Вченої ради

24 квітня 2024 року відбулося чергове засідання Вченої ради, яке розпочав Голова, доктор медичних наук, професор, академік НАН ВО України, Кривко Юрій Ярославович.

Відповідно до порядку денного про роль фундаментальних дисциплін у формуванні загальних та фахових компетентностей при підготовці студентів-медиків доповіла завідувач кафедри, кандидат педагогічних наук, доцент Надія СОПНЄВА.

З питання «Особливості навчання іноземних здобувачів вищої освіти під час воєнного стану» доповідала керівник відділу по роботі з іноземними громадянами, кандидат педагогічних наук, доцент Ореста КЛОНЦАК.

Завідувачі відділень Олександра АНДРЕЙКО, Ольга ЗАДОРЕЦЬКА схарактеризували роботу відділення 1 та відділення 2, зокрема, організацію освітнього процесу в змішаному форматі на відділенні 1 та студентоцентроване навчання як домінанта розвитку фахової передвищої освіти на відділенні 2.

Вчена рада прийняла ухвали з цих питань.

А також на засіданні було затверджено:

1) Освітньо-професійні програми зі всіх спеціальностей, які представила проректор з навчальної роботи, кандидат хімічних наук, доцент Лариса СОЙКА.

2) Правила прийому до Академії, які представила відповідальний секретар Приймальної комісії Ольга ЗАДОРЕЦЬКА.