08.04.2022 засідання кафедри дистанційно

8 квітня 2022 року об 11.30 год відбулося онлайн засідання кафедри лабораторної медицини КЗВО “Львівська медична академія імені Андрея Крупинського”.

На порядку дня було розглянуто такі питання:

1. Моніторинг освітньо-професійних програм:

– спеціальності 224 технології медичної діагностики та лікування освітньо-професійної програми “Лабораторна діагностика” освітнього ступеня – фаховий молодший бакалавр та бакалавр;

– спеціальності 223 Медсестринство освітньо-професійної програми “Медико-профілактична справа” освітньо-професійного ступеня фаховий молодший бакалавр.

1. Підготовка банку тестів та білетів (тестових завдань) на випускову атестацію для спеціальності 224 технології медичної діагностики та лікування освітньо-професійної програми “Лабораторна діагностика” освітнього ступеня – фаховий молодший бакалавр та бакалавр.
  2. Підготовка до літньої  заліково-екзаменаційної сесії.
  3. Затвердження методичних матеріалів.
  4. Підготовка наукового семінару кафедри.