03.12 2021 Засідання кафедри дистанційно

3 грудня онлайн о 14.00 год завідувачем кафедри лабораторної медицини Федорович Уляною Михайлівною  було проведено засідання кафедри

На порядку дня було розглянуто такі питання: навчально-методичне забезпечення кафедрою освітнього процесу, написання рецензій на апробовані роботи,  стан успішності студентів з дисциплін закріплених за кафедрою, організація проведення заліків та екзаменів,  звіти викладачів кафедри про підвищення кваліфікації, обговорення звітів роботи викладачів за І семестр. В різному було ще раз обговорено питання про І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт відповідно до кафедральних напрямів.

03.12 2021 Засідання кафедри дистанційно 03.12 2021 Засідання кафедри дистанційно