03.11 2021 Засідання кафедри дистанційно

3 листопада 2021 року завідувачем кафедри лабораторної медицини Федорович Уляною Михайлівною проведено онлайн засідання кафедри лабораторної медицини ВНКЗ ЛОР Львівська медична академія ім. Андрея Крупинського.

На порядку дня було розглянуто наступні питання: затвердження екзаменаційних білетів з навчальних дисциплін кафедри, підготовка тестів для екзаменаційних білетів семестрових екзаменів в онлайн режимі,  підготовка презентацій щодо вільного вибору дисциплін студентами, обговорення питання про належне оформлення та ведення робочої документації кафедри (журнали навчальні та з техніки безпеки),  обговорення питання професійної активності викладачів кафедри, підготовка до наукового семінару кафедри.

03.11 2021 Засідання кафедри дистанційно 03.11 2021 Засідання кафедри дистанційно