Звіт Магістрів Першого Курсу: Підсумки та Враження

Учора, 27 червня 2023 року, відбувся звіт магістрів першого курсу, де здобувачі вищої освіти групи І МС 31 представили свої дослідження та досягнення. Ця подія є важливою віхою в їхньому академічному житті та чудовою можливістю продемонструвати свої знання та навички.

Серед представлених тем були:

• Шопа Юрій Павлович, тема магістерського дослідження: Людяність та емпатія в практиці сестри/брата медичних, науковий керівник -Юристовська Н.Я., кандидат наук з державного управління, доцент;
  • Юрцунь Юлія Миколаївна, тема магістерського дослідження: Сучасні компетентності сестри/брата медичних у роботі з особами котрі постраждали від війни, науковий керівник -Неділько Р.В., кандидат наук з державного управління, доцент;
  • Матиянка Тетяна Мирославівна, тема магістерського дослідження: Вакцинація, роль сестри/брата медичних в імунопрофілактиці, науковий керівник -Яремчук О.В. кандидат наук з державного управління;
  • Сахарнацька Діана Миколаївна, тема магістерського дослідження: Менеджмент діяльності медсестринської служби в системі судово-медичної експертизи. Суїциди серед підлітків, науковий керівник -Дуб Н.Є., кандидат наук з державного управління, доцент;
  • Шегедин Анастасія Святозарівна, тема магістерського дослідження:Дослідження менеджменту освітнього процесу в часі вій, науковий керівник – Безкоровайна У.Ю., кандидат наук з державного управління, доцент.

Кожен виступ був наповнений цікавими фактами та результатами досліджень. Здобувачі вищої освіти активно брали участь у дискусіях та відповідали на питання аудиторії.

Науково-педагогічні та педагогічні працівники кафедри відзначили високий рівень підготовки здобувачів вищої освіти та якість їхніх звітних доповідей. “Це був справжній прорив у дослідженнях магістрів першого курсу. Ми бачимо, що наші студенти здатні на великі досягнення,” – сказав Бялий Андрій Олександрович, викладач кафедри.

Загалом, звіт магістрів першого курсу показав високий рівень знань та професійної підготовки здобувачів вищої освіти. Це обнадіює та надихає на подальші дослідження та досягнення.

Ми вітаємо всіх магістрів з успішним завершенням звіту та бажаємо їм подальших успіхів у науковій діяльності!