Засідання методичного об’єднання викладачів іноземних мов( дистанційно)

23 жовтня 2024 року відбулося планове засідання методичного об’єднання викладачів іноземних мов( дистанційно). На засіданні обговорювалося питання підручників та навчальних посібників для підготовки студентів ІІ курсу ( фахових молодших бакалаврів) до НМТ. Своїм досвідом з цього питання виступила викладач Львівського фахового коледжу харчової та переробної промисловості НУХТ п. Галина Кондрин.

Вона розповіла, з якими підручниками працює, які, на її думку, є найкращими для студентів наших навчальних закладів. В обговоренні також взяли участь викладачі: п. Марія Гуменна( Львівський фаховий технологічний коледж НУ “Львівська політехніка”, п.Соломія Риботицька (Львівський фаховий коледж прикладного та ужиткового мистецтва ім. І.Труша), п.Наталя Шамрай ( Самбірський фаховий медичний коледж), п. Налалія Нагірняк ( Львівський фаховий технологічний коледж НЛТУ), п. Олександра Чаторийська ( Львівський фаховий медичний коледж НМУ ім. Данмла Галицького). Також було частково обговорено питання інклюзивної освіти.

Загалом у засіданні взяло участь 52 викладачі ЗФПО Львівської області.