З метою здійснення заходів спрямованих на протидію країні-агресору, 29.04.2025 р. на відділенні 2 було проведено роз’яснювальні тематичні заходи про протидію спробам вербування дітей та молоді. Заходи спрямовані на попередження та унеможливлення настання проявів антидержавних акцій, що можуть призвести до дестабілізації суспільних настроїв серед населення, зокрема в учнівському та студентському середовищах.
Завідувач відділення 2 Задорецька О.Р. представила педагогічним працівниками інформацію про виявлення ознак потенційної загрози вербування (незвичні поведінкові зміни, контакти з підозрілими особами, інтерес до заборонених організацій тощо).
Куратори груп відділення інформували студентів про ризики, пов’язані з вербуванням, та алгоритм дій у разі спроб встановлення небезпечного контакту використовуючи презентаційні матеріали.