Участь у Науково-практичній конференції (Житомир 2023)

26 жовтня 2023 року в Житомирському медичному інституті відбулась XIV Науково-практична конференція з міжнародною участю “Вища освіта і практика в медсестринстві”, співорганізаторами якої були Центр розвитку медсестринства МОЗ України, Департамент охорони здоров’я Житомирської ОВА, Асоціація медичних сестер Житомирської області, Міжнародна академія прикладних наук в Ломжі (Польща).

На конференції КЗВО ЛОР «Львівська медична академія імені Андрея Крупинського» представила викладачка кафедри психічного і фізичного здоров’я, магістр фізичної реабілітації Наталя Рудакова. Доповідач представила результати роботи кафедри у доповіді на тему: «Досвід використання технології стимуляційного навчання в безперервному професійному розвитку сестер/братів медичних з реабілітації», що є результатом співпраці Академії і з ГО “Пацієнти України” Німецьким фондом GIZ, проектом “Реабілітація травм війни в Україні”.