Участь у ІІ Міжнародному симпозіумі для медичних сестер та братів на тему “Особливості ведення пацієнтів з військовими травмами та посттравматичними розладами”

16 жовтня 2023, студентка- магістр Академії, Анастасія Шегедин, прийняла участь у ІІ Міжнародному симпозіумі для медичних сестер та братів на тему “Особливості ведення пацієнтів з військовими травмами та посттравматичними розладами”, що проходив в Університеті Короля Данила (м. Івано- Франківськ). Студентка набула дуже цінний досвід та знання. Прослухавши виступи вітчизняних та закордонних фахівців, отримала глибше розуміння та інсайти щодо догляду за пацієнтами з воєнними травмами. Цей симпозіум надав можливість обміну досвідом та спілкування з колегами з різних країн.