13.11.2023 р., Міжнародною організацією Представництво «Хайес, Інкорпорейтед» в Україні (HIAS Ukraine) був проведений ТРЕНІНГ “КОМУНІКАЦІЯ ТА БАЗОВІ НАВИЧКИ НАДАННЯ ДОПОМОГИ” у якому взяли активну участь викладачі та студенти Академії.
На тренінгу були виконані такі модулі, як: 1. Зміст комунікації. 2.Надання консультування. 3. Основні навички спілкування та базові навички надання допомоги.
Дякуємо організаторам та тренерам!!!
![Хайес](https://lma.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/hajes-4-1024x684.jpg)