Робота із системою “Телемедицина” студентів з вадами слуху

Сьогодні студентки з обмеженим слухом 1-го року магістратури Львівської медичної академії потренувалися в роботі з системою “Телемедицина“, яка створена в ТНМУ ім. Горбачевського. Система має розвиненій графічний інтерфейс, що дозволяє студентам крок за кроком вивчити комунікаційні технології та устаткування, на основі яких будується телемедична система, протоколи телемедичних процедур і багато іншого. На заняттях зі студентами з обмеженим слухом необхідно забезпечити максимальну наочність подачі матеріалу і в цьому плані програмні засоби пропонують великі можливості. Вивчення проходило в інтерактивному режимі під керівництвом Марії Головчак і Любов Мацури, а самі магістрантки проаналізували функціональні можливості системи і вибрали вправи і сценарії, які доцільно включити в книгу кращих практик.