Нові професійні зустрічі на кафедрі фармації

Для здобувачів освіти за спеціальністю 226 «Фармація, промислова фармація» зустрічі з стейкхолдерами вже стали традиційними. Компанія «Санофі» є важливим та потужним учасником фармацевтичного ринку як за асортиментом лікарських засобів так і за допомогою, яка надається населенню України в нелегкий на сьогодні день.

14 вересня 2023 р. менеджер з питань регіонального розвитку компанії п. Ольга Васильченко захопила аудиторію позитивними емоціями, фаховістю та бажанням розширити знання студентів групи ІІІ ФМ 21 з фармакології та фармацевтичної опіки. Без сумніву в домашній аптечці кожного з нас є добре знані лікарські засоби, такі як Фестал, Лазолван, Ношпа, Фосфалюгель, Магне В6 виробництва компанії «Санофі». Ми всі піддаємося стресовим ситуаціям і для надання дієвої фармацевтичної допомоги у їх подоланні є підтримання балансу Магнію в організмі. І тут незамінним є лікарський засіб Магне В6.

Присутні відповідали на запитання, а також розпитували доповідача про деякі аспекти використання представлених лікарських засобів. На закінчення зустрічі учасники домовилися про подальшу співпрацю.