І Всеукраїнська науково-практична конференція «СУЧАСНІ АСПЕКТИ РОЗВИТКУ ЛАБОРАТОРНОЇ МЕДИЦИНИ У ПІДГОТОВЦІ МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ СФЕРИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я»

15 квітня 2024 року

у КЗВО ЛОР «ЛЬВІВСЬКА МЕДИЧНА АКАДЕМІЯ ІМЕНІ АНДРЕЯ КРУПИНСЬКОГО» відбулася

І Всеукраїнська науково-практична конференція

Тематичні секції роботи конференції:

1. Актуальні питання, проблеми та перспективи розвитку клінічної лабораторної діагностики.
  2. Інтеграція сучасних стратегій діагностики, профілактики та лікування для підтримки здоров’я населення: виклики сьогодення.
  3. Роль фундаментальних освітніх компонентів у забезпеченні фахових компетентностей спеціалістів з лабораторної медицини.

ПЛЕНАРНІ ДОПОВІДІ

11.00 год. Вступне слово

Кривко Юрій Ярославович – доктор медичних наук, професор,

ректор КЗВО ЛОР «Львівська медична академія

імені Андрея Крупинського»;

Сойка Лариса Дмитрівна – кандидат хімічних наук,

магістр з держуправління, доцент, проректор з навчальної роботи

КЗВО ЛОР «Львівська медична академія імені Андрея Крупинського».

11.15  год. Перспективи розвитку лабораторної медицини.

Петрух Андрій Васильович

Лікар-лаборант вищої категорії,  канд.мед.наук,

генеральний директор діагностичного центру МЕДІС.

11.30 год. Генріх Мосінг та стратегія епідеміологічних заходів при висипному епідемічному тифі.

Кузьмінов Борис Павлович

Доктор медичних наук, професор, директор  Науково-дослідного інституту епідеміології та гігієни Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького.

12.00 год. Порівняльна психогігієнічна характеристика стану здоровя вимушено переміщених громадян на території України та за кордоном.

Олійник Юлія Олександрівна

Доцент Харківського Національного медичного університету.

12.30 год. Вимоги інфекційного контролю у лабораторній службі.

Чорній Тетяна Володимирівна

Ззавідувач відділу з інфекційного контролю, лікар епідеміолог КНП ЛОР “Львівська обласна клінічна лікарня”.

13.15 год. Значення кишкового мікробіому людини.

Федечко Йосип Михайлович

Кандидат медичних наук, доцент кафедри лабораторної медицини КЗВО ЛОР “Львівська медична академія   імені Андрея Крупинського”.

13.45 год. Підведення підсумків

Федорович Уляна Михайлівна

Заслужений працівник освіти України, завідувач кафедри лабораторної медицини КЗВО ЛОР “Львівська медична академія  імені Андрея Крупинського”.

14.15 год. Кава-брейк.