І Міжнародна студентська науково-практична конференція

16.05.2024 року у Львівській медичній академії імені Андрея Крупинського  відбулася І Міжнародна студентська науково-практична конференція «Теоретичні та прикладні аспекти медико-біологічних наук».

Від відділення 2 на конференції в секції Стоматологія брали участь двоє здобувачів освіти, що навчаються на спеціальності 221 Стоматологія ОПП Стоматологія ортопедична, під керівництвом наукового керівника, викладача-методиста циклової комісії стоматологічних дисциплін Назар С.Л.

Качор Назар здобувач освіти групи ІІІ СОф-1 з доповіддю «Сучасні методи протезування на імплантатах» та Яворська Марія здобувачка освіти групи ІІ СО-11 з доповіддю «Проблемні аспекти видалення зубних нашарувань».

Дякуємо ЗСУ за можливість навчатися!