Участь у Науково-практичній конференції «Новітні технології в урології і гінекології»

20 вересня 2024 р., викладачі та здобувачі освіти  Академії  взяли участь у Науково-практичній конференції «Новітні технології в урології і гінекології», яка відбулась під головуванням: професора Любінець О.В., професора Гурженко Ю.М., Шуляка О.В. у м.Львів.

Були заслухані доповіді:

1. Гострий та рецидивуючий цистит під кутом зору ЕАУ 2024. Гурженко Ю.М., Спиридоненко В.В., Гурженко А.Ю. (Київ).
  2. Практичні аспекти інтимної ботулінотерапії та ін’єкційної нейроурології у жінок. Тріфонюк Л.(Рівне).
  3. Комбінована терапія екскреторного безпліддя у чоловіків. Гурженко Ю.М. (Київ).
  4. Комплексний підхід в лікуванні хронічного простатиту та гіперплазії передміхурової залози. Тріщ В.І. (Івано-Франківськ).
  5. Патогенетичні механізми дії екстракту SERENOA REPENS при синдромі хронічного тазового болюГурженко Ю.М., Гурженко О.Ю.
  6. Метаболічний синдром в етіології уролітіазу та лікування ниркової кольки. Спиридоненко В.В. (Київ).
  7. Сучасні підходи до лікування м-НКР нирки. Фінансова токсичність VS клінічні бенефіти. Case Report. Морару-Бурлеску Р. П. (Черкаси).
  8. Урологічний тиждень в Європі. Шуляк О.В., Бєсєдін О.В. (Київ, Львів).
  9. ДГПЗ: можливості консервативної терапії. Шуляк О.В. (Київ).
  10. Сучасний комбінований підхід до терапії гострого та рецидивуючого циститу. Гурженко Ю.М. (Київ).
  11. Консервативна терапія чоловіків із ДГПЗ та хронічним простатитом. Спиридоненко В.В. (Київ).

Участь у конференції стала важливим кроком для наших студентів та викладачів, оскільки вона сприяє підвищенню професійної майстерності та удосконаленню знань. Обговорення новітніх технологій у галузі урології та гінекології не лише сприяло вивченню студентами даних питань, але й стимулювало їх до активної інтеграції інновацій у навчальний процес. Взаємодія між викладачами та студентами під час конференції забезпечила обміном досвіду та новими ідеями, що, безумовно, позитивно вплине на якість підготовки майбутніх фахівців у цих важливих медичних сферах.