Зустріч студентів – першокурсників

Унікальну зустріч мали студенти ЛМА у п`ятницю, 27 вересня 2024 року.

До нас завітала бойова медикиня, старший солдат Національної гвардії ЗСУ, авторка патріотичних книг, прекрасна жінка Лідія Ільків.

Лідія Ільків – в минулому вчителька української мови та літератури Хмельницького ліцею №17. Гостя – активна учасниця Київського та Хмельницького Майданів, учасниця АТО у званні старшого солдата Національної гвардії, санінструктор батальйону імені Кульчицького Національної гвардії України – 2014-2016 рр.,головна спеціалістка департаменту освіти і науки ЛОВА, авторка книг: «До волі дорога», «Серця калинові», «Від люті до літа».

З лютого 2022 р. встала до лав ЗСУ медиком-психологом, де й сьогодні гідно захищає українську землю.

Про пережите особисто та побачене з часів Революції Гідності до сьогоднішніх непростих подій – лейтмотив зустрічі пані Ліда з нашими студентами.

Відвертість, щирість, патріотизм та любов до України – саме такою ми побачили пані Лідію Ільків.